Papugolandia

PAPUZI STYL ŻYCIA

10 lipca, 2020
Papugolandia
Papugi

Możesz obserwować ich świat i zachowania papug na co dzień oraz być jego częścią i czerpać z tego niewypowiedzianą satysfakcję. Wyobraź sobie, że leżysz w łóżku z gazetą lub książką w ręku, pijesz na tarasie kawkę, gotujesz w kuchni obiad, a do Twoich uszu i świadomości nieustannie dociera papuzi gwar i okrzyki z papuzich wolier w ogrodzie. Od razu poczujesz się raźniej, bo papuga kojarzy się z egzotyką, z wakacjami i luzem. Papugi to inny styl życia.

W firmie Twoja woliera z papugami może być miejscem spotkań integracyjnych , to miejsce gdzie można wyjść na papierosa albo pogadać z trudnym klientem o ważnym kontrakcie czy chwilę odetchnąć po ciężkiej rozmowie z szefem. Ludzie naprawdę interesują się papugami i możesz przyciągnąć do siebie za ich pomocą nowych klientów, wzbudzić zainteresowanie wśród swoich sąsiadów, znajomych czy bliskich, a Twoje dzieci zrobią towarzyską furorę w szkole.

Zawsze gdy moją córkę pytano o to, jakie zwierzęta ma w domu, odpowiadała, że między innymi papugi. Wtedy dyletanci pytali: „jaką masz papugę” ?

Ale moja córka profesjonalnie odpowiadała: „nie jedną, ale 50 sztuk Koleś !” Rozmówca zawsze przeżywał szok, bo utrzymywanie papug na zewnątrz wciąż wydaje się szalone i egzotyczne, a potem wykazywał się dużym zainteresowaniem: „co ? jak ? dlaczego ?” Też tak chcesz mieć i być duszą towarzystwa ? Zdarza się, że papugi otwierają dodatkowe drzwi w życiu zawodowym i pojawiają się nowe możliwości. Zwłaszcza, gdy prezes ważnej firmy, z którą chcesz związać się zawodowo, też utrzymuje w ogrodzie papugi. Wierz mi, nic nie przebije takiej więzi ! Papugi mogą być również fajnym tematem na pierwszej randce lub w jakichkolwiek kontaktach międzyludzkich na „przełamanie lodów”.

 

1 comment

escort bayan
Reply

Wow, amazing weblog structure! How lengthy have you ever been running a blog for? you made blogging look easy. The overall glance of your web site is excellent, let alone the content material! Miguelita Edward Bob

1 marca, 2021

Leave a comment

Call Now Button