Papugolandia

PAPUZI STYL ŻYCIA

Możesz obserwować ich świat i zachowania papug na co dzień oraz być jego częścią i czerpać z tego niewypowiedzianą satysfakcję. Wyobraź sobie, że leżysz w łóżku z gazetą lub książką w ręku, pijesz na tarasie kawkę, gotujesz w kuchni obiad, a do Twoich uszu i świadomości nieustannie dociera papuzi gwar i okrzyki z papuzich wolier w ogrodzie. Od razu poczujesz się raźniej, bo papuga kojarzy się z egzotyką, z wakacjami i luzem. Papugi to inny styl życia.

Papuzie życie

W firmie Twoja woliera z papugami może być miejscem spotkań integracyjnych , to miejsce gdzie można wyjść na papierosa lub z kubkiem kawy w ręku albo pogadać z trudnym klientem o ważnym kontrakcie czy chwilę odetchnąć po ciężkiej rozmowie z szefem. Ludzie naprawdę interesują się papugami i za ich pomocą możesz przyciągnąć do siebie  nowych klientów, wzbudzić zainteresowanie wśród swoich sąsiadów, znajomych czy bliskich, a Twoje dzieci zrobią towarzyską furorę w szkole.

Gdy moją córkę pytano o to, jakie zwierzęta ma w domu, odpowiadała, że między innymi papugi. Wtedy rozmówcy pytali: „oo, a jaką masz papugę” ?

papugi Ameryki

Moja córka  cierpliwie wyjaśniała: „nie jedną, ale 50 sztuk Koleś !” Rozmówca zawsze przeżywał pozytywny szok, bo utrzymywanie papug na zewnątrz wciąż wydaje się szalone i egzotyczne, a potem wykazywał się dużym zainteresowaniem: „co ? jak ? dlaczego ?” Też tak chcesz mieć i być duszą towarzystwa ?

Zdarza się, że papugi otwierają dodatkowe drzwi w życiu zawodowym i pojawiają się nowe możliwości. Zwłaszcza, gdy prezes ważnej firmy, z którą chcesz związać się zawodowo, też utrzymuje w ogrodzie papugi. Wierz mi, nic nie przebije takiej więzi ! Papugi mogą być również fajnym tematem na pierwszej randce lub w jakichkolwiek kontaktach międzyludzkich na „przełamanie lodów”.

Oswajanie papugi

Światy papug i ludzi mogą zmieszać się ze sobą.

W gminie woliera z papugami może być fajnym miejscem dydaktyczno-rekreacyjnym dla jej mieszkańców, tak samo będzie przydatna dla publicznych i prywatnych ośrodków zajmujących się rekreacją.

Pokarm dla papug dużych
Mieszanka dla kakadu
Call Now Button